Erkeklerin Yeri

Yılan Avı Pdf İndir John Verdon
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. Yılan Avı Pdf İndir John Verdon

Yılan Avı Pdf İndir John Verdon

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
37 0

Yılan Avı Pdf indir John Verdon linkini ve Yılan Avı pdf oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır. Yılan Avı Pdf ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.Yılan Avı Pdf İndir John Verdon

Emekli NYPD Dedektifi Dave Gurney, John Verdon’un en sürükleyici polisiye romanlarından biri olan Yılan Avı’nda şimdiye kadarki en ölümcül düşmanıyla yüzleşiyor!!
Eski tenis oyuncusu ve mevcut uyuşturucu satıcısı Ziko Slade, adi suçlu Lenny Lerman’ı vahşice öldürmekten yirmi yıl hapis cezasına çarptırıldı.. Arkadaşının isteği üzerine hızla olayı araştıran Dave Gurney, ortada göründüğünden çok daha karmaşık bir suç olduğunu fark eder..

Gurney perde arkasındaki olayları araştırırken kendisini bir cinayetin baş şüphelisi olarak ve soğukkanlı bir katil tarafından takip edilirken bulur.. İtibarını kurtarmak için cinayetleri çözmeye çalışırken adaletten kaçmak zorunda kalan Gurney, dedektiflik mesleğine olan sarsılmaz inancını sorgulayacaktır..
“Verdon’un Dave Gurney serisindeki sekizinci polisiye romanı daha ilk sayfasından itibaren büyülüyor.. Yılan Avı, Verdon’un piyasadaki en iyi polisiye yazarlarından biri olduğunun kanıtıdır..

Haftalık YayıneviYılan Avı Pdf Ücretsiz İndir

 
İlgili Yazılar