Erkeklerin Yeri

Uslu Çocuk Olmayı Bırak aşkım kapışmak pdf indir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. Uslu Çocuk Olmayı Bırak Pdf İndir

Uslu Çocuk Olmayı Bırak Pdf İndir

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
135 0

Uslu Çocuk Olmayı Bırak Pdf indir Aşkım Kapışmak linkini ve Uslu Çocuk Olmayı Bırak pdf oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır. Uslu Çocuk Olmayı Bırak Pdf ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.
Uslu Çocuk Olmayı Bırak Pdf indir

Şımartılma hakkını kullanmıyorsan, iyi bir çocuksun.

Yaramaz çocuklara hoş geldiniz. Bu kitap, içinizdeki iyi yanı ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Nerede doğduğun, hangi coğrafyada, kimin çocuğu olduğun önemli değil, hayatın boyunca ruhuna ve duygularına dokunman gerektiğini öğrenmen senin için önemli. Öyleyse kendin ol. Çocukken zorla evcilleştirilen o çocuklardansanız, yetişkinken pusulanızı kaybettiyseniz, daha çok geçmiş deneyimler yüzünden kaybettiyseniz, şimdi bir takım saçmalıklar yapmanın zamanı geldi.

Para, neşe, güven, cesaret ve iyi bir yaşam için içinizdeki yaramaz çocuğu serbest bırakmanın zamanı geldi. Kendin olma zamanı, kendin ol. Şimdi sahnenin merkezi sen olacaksın yaramaz çocuk.
Şifa olsun.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir