Erkeklerin Yeri

Twitter Takipçi Hilesi
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Blog
 4. »
 5. Twitter Takipçi Hilesi 2023, Ücretsiz, Şifresiz

Twitter Takipçi Hilesi 2023, Ücretsiz, Şifresiz

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
261 0

Twitter takipçi hilesi, Twitter isimli platformda takipçi sayısını artırmak için kullanılan bir hile türüdür. Sosyal medya hesabının başkaları tarafından takip edilmiş olmasını isteyen insanlar, birçok yönteme başvurmaktadır. İşte Twitter takipçi hilesi de bu yöntemlerden sadece biridir. Hadi gelin hep birlikte söz konusu hile yöntemine dair detaylara bakalım.

Not : Bu makalemiz doğrudan söz konusu hileyi içermemektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz makale internet ortamından elde etmiş olduğumuz bilgilerin derlenmiş halidir.

Twitter Takipçi Hilesi
Twitter Takipçi Hilesi

Twitter Takipçi Hilesi 2023

Twitter takipçi hilesi : Twitter isimli platformda takipçi sayısını artırmak için kullanılan bir hile türüdür.

Burada önemli olan konu hile kelimesiyle tam olarak neyin kastedildiğinin anlaşılması gerektiğidir. Kimileri söz konusu hileyi Twitter takipçi botu tarzında panellerden takipçi edinmek şeklinde tanımlarken, kimileri de başkalarının hesaplarını hack yoluyla ele geçirip, söz konusu hesap sahiplerinin rızası olmadan sizi takip etmelerini sağlamak olarak tanımlamaktadır.

Yukarıdakilere ek olarak Twitter’ın alt yapısını ele geçirmek veya bilgisayarınızda bir kod yazarak, gerçek hesapları ele geçirmek gibi bir şey yapmanız da bir nevi hile sayılabilir ancak yapabilen olur mu bilemiyoruz.

Yukarıda örnek olarak sunduğumuz tanımlamalar veya yöntemler dışında bir hile tanımlaması veya yöntemi var mıdır bilmiyoruz. Ancak bu konuda hile kelimesinin tam olarak karşılığını bulmak biraz güçtür. Yukarıdaki örnekler şuan için aklımıza gelenlerdir. Ancak farklı bir yöntem varsa veya bizim verdiğimiz örnekler hatalı ve eksik ise lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz.

Twitter Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi eğer burada hileden kasıt olarak bir panelden takipçi göndermek olarak bahsediyorsak şayet; söz konusu panele sahip değilseniz takipçi sayınızı kendi istediğiniz biçimde artıramazsınız. Ancak bu panele sahip olan kişilerden belirli bir ücret karşılığında takipçi alabilirsiniz. (En iyisi organik takipçidir ve bunu herhangi bir programla elde edemezsiniz. Kişi bilerek ve isteyerek sizi takip ederse organik olur.)

Bir diğer husus hileden kasıt hack yolu ile takip edilmekse eğer; insanlar kendi rızası dışında sizi takip ettiğini anlayınca takibi bırakacaktır.

Herhangi bir panele sahip olmak veya insanların hesaplarını hack yoluyla ele geçirmek zor olduğu için pek doğal olarak bu takipçi hilesini gerçekleştirmek pek de kolay değil.

Programsız Takipçi Hilesi Var Mı? 

Programsız hile yöntemi neredeyse yok diyebiliriz. (Bu konuda kesin bir bilgi vermek maalesef çok zor.) Bazı servis sağlayıcıları reklam amaçlı 100 takipçi veya daha fazla olacak şekilde gönderim yapmaktadırlar ancak şifrenizi istemeleri halinde asla vermeyiniz. Güvenlik önlemlerini ihmal etmemek en doğru harekettir.

Twitter Takipçi Hilesi Ücretsiz Var Mı?

Hile olarak adlandırılan panel vb. bir şeyi ücretsiz bulamazsınız. Yukarıda da söylediğimiz gibi bazı siteler reklam amaçlı gönderim yapmaktadır. Ancak sadece belirli bir sayıda gönderim yapmak için kar amacı güdülmeden açılan web siteler bulunabilir. Bu yüzden araştırma yapmak gerekmektedir.

Takipçi Hilesi Ne Kadar Takipçi Kazandırır?

Bu sorunun cevabı kullandığınız yönteme göre değişmektedir. Örneğin elinizde size ait bir takipçi paneli varsa elde edeceğiniz takipçi sayısı doğal olarak yüksek olacaktır. Ancak bu tarz panel kullanımlarıyla takipçi satan sitelerden, paket satın alarak ilerlerseniz şayet; satılan paket içeriklerinin bot veya gerçek adı verilen takipçiler olarak değişkenlik göstermesinden dolayı fiyat farklılıkları meydana gelecektir ve bu yüzden ikinci seçenekte maddi imkanlarınız kadar takipçiniz olur demek daha doğru olacaktır.

Takipçi Hileleri Yasal Mı?

Yasal süreç hile adı altında ne yaptığınıza göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin takipçi paketi satın almak müşteri olduğunuz için suç teşkil etmez. (Satmak yasal mı bilmiyoruz.) Ancak insanların hesaplarını ele geçirmek suç teşkil etmektedir. Hack yöntemine başvurmamanız sizler için daha iyi olacaktır.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak Twitter isimli platform, olağandışı bir biçimde takipçi edinmeyi spam olarak görüp; herhangi bir hesap kapama, kısıtlama vb. yaptırımlar uyguluyor mu bilmiyoruz. (Bu konuyu araştırmanız faydalı olacaktır.)

Bu Hile Türünün Faydaları Nelerdir?

Söz konusu hile yönteminin belki birkaç faydası olabilir diye şu ihtimallerden bahsetmek istiyoruz;

 • En basit anlatımla takipçi sayınız artmış olur.
 • İnsanlar sizi takip eden kişi sayısının yüksek olduğunu görünce bir ihtimal takip etmek isteyebilir.
 • Fenomen olduğunuzu düşünenler olabilir.

Görmüş olduğunuz üzere bu tür yöntemler belirli ihtimaller üzerinden fayda sağlayabilir. (Başka ne tür faydalar sağlayacağına dair bir bilgimiz bulunmamaktadır.)

Zararları Nelerdir?

Söz konusu hile yönteminin bazı zararları olabilir diye şu ihtimallerden bahsetmek istiyoruz;

 • İnsanlar, takipçi satın alarak belirli bir takipçi sayısına ulaştığınızı anlarsa sizinle dalga geçebilir.
 • Bazı insanlar, fenomen olmak için bu tür davranışlarda bulunduğunuzu düşünerek sizinle dalga geçebilir.
 • Profiliniz kişisel değil de ticari amaçlıysa eğer bu tür yöntemlerle takipçi edinmiş olduğunuzun ortaya çıkması, potansiyel müşterilerinizin size güven duymasına engel olabilir.
 • İlgili sosyal medya platformu bir ihtimal davranışınızı spam olarak görüp, hesabınızı kısıtlama veya kapatma yoluna gidebilir. (Bu konuyu araştırmanız yerinde olacaktır.)

Görmüş olduğunuz üzere bu tür yöntemler belirli ihtimaller üzerinden zararlı olabilir. (Başka ne tür zararları olacağına dair bir bilgimiz bulunmamaktadır.)

Twitter Takipçi Hilesi Siteleri

Bu konuda sizlere şunları söyleyebiliriz; Makalemizin ilk başlıklarında da bahsettiğimiz üzere hileden kasıt değişmektedir. Bu hile türünü gerçekleştirdiğini iddia eden bazı web siteler, belirli bir panel üzerinden veya servis sağlayıcıdan hizmet aktararak; takipçi paketi satmaya çalışmaktadır. (Bu söylemimiz her site için geçerli değildir. Bazı web siteler, hile başlığıyla insanları kendilerine çekerek paket satmaya çalışmaktadır. Bazı siteler ise dürüstçe paket sattığını belirterek, satışa sunduğu paketleri tanıtmakta ve satışını yapmaktadır.) Tabi ki bu yöntem dışında, yine ellerinde bulunan sistemler ile belirli bir kar amacı gütmeden, herhangi bir sayıda takipçiyi ücretsiz olarak gönderenler de bulunmaktadır.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak ise şunu sakın unutmayınız; söz sahibi web sitelerin sahiplerinin asıl amaçlarını bilmeden hareket etmek bir miktar riskli olabilir. Sizlere ücretsiz takipçi göndereceğini iddia eden web siteler, sadece kullanıcı adınızı istiyorlarsa bunda genel olarak bir problem olduğunu düşünmemekteyiz. (Sadece kullanıcı adınızla hesabınızın ele geçirilebileceğini veya farklı bir amaçla kullanılabileceğini düşünmemekteyiz. Ancak yine de bu konuda araştırma yapmanız yerinde bir davranış olacaktır.) Öte yandan ilgili siteler, kullanıcı adınızın yanında şifrenizi de istiyorlarsa şayet asla şifrenizi vermeyiniz.

İlk iki paragraf dışında şunu da belirtmemiz gerekir ki; piyasada var olan ilgili web sitelerden hangilerinin kaliteli veya kalitesiz hizmet sağladığını bilmemekteyiz. Bu konuda ilgili yapılanmaları tek tek denemek ve analiz etmek gibi bir durumumuz bulunmamaktadır. Bizler bu konuda ilgili siteleri kötülemek istemiyoruz. Karar sadece sizlere aittir. Lütfen siteleri araştırınız ve asla şifrenizi vermek gibi bir hataya düşmeyiniz.

Sonuç olarak makalemizin içerisinde de bahsettiğimiz gibi hile kelimesiyle neyin kastedildiği önemlidir. Detaylıca araştırmadan hareket etmeyiniz. Olası bir takipçi paketi satın almanız halinde de güle güle kullanmanızı dileriz.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Dolap takipçi hilesi

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Söz konusu hile yönetimi ile ilgili herhangi bir bağımız bulunmamaktadır. Amacımız bu ve benzeri yöntemler sunan web sitelerini veya bireyleri kötülemek değildir ve kendileriyle herhangi bir ticari bağımız bulunmamaktadır. Bu konuda kararın sadece sizlere ait olduğunun bilincinde olarak; keyifli sosyal medya ortamları dileriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir