Erkeklerin Yeri

Threads Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl İndirilir?
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Blog
 4. »
 5. Threads Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl İndirilir?

Threads Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl İndirilir?

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
192 0

Threads nedir? Nasıl kayıt olunur? Nasıl indirilir? Bu makalemizde sizlere Threads isimli yeni sosyal medya platformu hakkında olabildiğince detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Hadi gelin hep birlikte bu yeni çıkan platformun detaylarına bakalım.

Threads Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl İndirilir?

Threads nedir?

Threads : Twitter benzeri bir sosyal medya platformudur.

Facebook isimli platformun sahibi Meta, Twitter’a rakip sayılan uygulaması Threads’i kullanıma açmış durumda. Hatta Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, söz konusu uygulama kullanıma açıldıktan sonra “Threads’e hoşgeldiniz” paylaşımını yaptı.

Bahsi geçen bu uygulama Instagram’la bağlantılı bir biçimde çalışmaktadır. Hatta bazı uzmanlara göre bu uygulama son zamanlarda Twitter’da yaşanan değişimlerden memnun olmayan kullanıcıları kendine çekme potansiyeli taşımakta.

Threads isimli bu platformda tek seferde 500 harfe kadar paylaşım yapılabiliyor. Aynı zamanda Twitter’daki gibi yazılı mesajlarında yanı sıra fotoğraf, video ve link paylaşımı da yapılabilmektedir.

Meta tarafından uygulamaya yönelik yapılan açıklama ise şu şekilde;

”Threads’de toplulukların bugün ilgilendikleri konulardan yarın trend olacak konulara kadar her şeyi tartışabileceği bir yer olacak. İlgilendiğiniz şey ne olursa olsun, en sevdiğiniz içerik oluşturucuları ve aynı şeyleri seven diğerlerini takip edip onlarla doğrudan bağlantı kurabilir veya fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve yaratıcılığınızı dünyayla paylaşmak için kendinize ait sadık bir takipçi kitlesi oluşturabilirsiniz.”

Threads Nasıl İndirilir?

Uygulamayı indirmek için Google Play Store veya Apple Store’a ihtiyaç duymaktasınız. Bunun yanı sıra şu adımları izleyerek de uygulamayı indirebilirsiniz;

 1. Instagram hesabınıza giriş yapınız.
 2. Ardından profilinize geçiniz.
 3. Profil sayfanızdayken sağ üst tarafta bulunan üç çizgiye dokunmanız halinde açılacak olan menü de Threads’a tıklayın.
 4. Tıklamanız halinde karşınıza çıkacak olan ekrandan indirme butonuna tıklayarak söz konusu uygulamayı indirebilirsiniz.

Görmüş olduğunuz indirme yöntemi bu kadar basit.

Threads Nasıl Kayıt Olunur?

Eğer indirme işlemini yukarıdaki gibi tamamladıysanız, aşağıda maddeler halinde anlattığımız yöntemle de kayıt olabilirsiniz.

 1. İndirmiş olduğunuz uygulamaya tıklayın.
 2. Açılan ekranda alt kısımda Instagram profiliniz gözükecektir.
 3. Instagram profilinizi seçiniz.
 4. Seçmeniz halinde biyografi ve profilinize ekleme yapmak isteyeceğiniz bağlantı gibi ayarlamaların yapıldığı ekranla karşılaşacaksınız.
 5. İlgili bilgileri doldurmanız halinde süreci doğru biçimde tamamlamak adına önünüze çıkan ekranları dikkatlice incelemeniz yeterli olacaktır.

Şayet Instagram üzerinden bağlanmadan Threads’a üye olmak istiyorsanız ilgili web sitesinden gerekli adımları yerine getirerek kayıt olabilirsiniz.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Threads Takipçi Hilesi

Tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir