Erkeklerin Yeri

Sokak Nöbetçileri 3 pdf
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. Sokak Nöbetçileri 3 Pdf Kitap İndir

Sokak Nöbetçileri 3 Pdf Kitap İndir

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
32 0

Sokak Nöbetçileri 3 Pdf Kitap İndir linkini ve Sokak Nöbetçileri 3 Pdf Kitap oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır. Sokak Nöbetçileri 3 Pdf Kitap ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.Sokak Nöbetçileri 3 Pdf Kitap İndir

“İnsanın ait olmak istediği yer, zihnindeki ve hayallerindeki dünyadır.. “Ait olduğunuz dünyaya ulaşırsanız, onu kaybetmemek için gösterdiğiniz çaba geleceğiniz olacaktır..”

Dostluk ile düşmanlık arasında ince bir çizgi vardır ve Koza, Street Watch’la bu ince çizgide yürümeye başlar.. Seçmek istediği yol düşmanlık yolu olsa da aile bağları, kardeşlik, sevgi ve şefkat hâlâ hakimdir.. Geçmişin gizemleri açığa çıktıkça ve Gece Nöbetçileri gerçek düşmanlarıyla yüzleştikçe aralarındaki bağ güçleniyor..
Onları birbirine bağlayan sırlar onları ya yakınlaştıracak ya da tamamen ayıracaktır.. Altı kişiyi ayakta tutan ise aralarına ajan olarak gönderilen fakat sonra Sokak Nöbetçileri’nin kalbi olan Helin’dir..

Biz yedi kişi aslında çocuktuk.. Ve biz yedi kişi aslında yetişkindik..
Bizi çocuksu duygularımız yönlendiriyordu.. En büyük kırgınlıklar, çocukluktan geliyordu..
Çocuktum ve buradaydım.. Büyüdüm ve hala buradayım.. Onlar çocuktu ve buradaydılar.. Büyüdüler ve hala oradalar..
Belki tüm duygularım bitecek, belki düşüncelerimde yanılmışım, belki onlar hiç büyümeyecek ve ben de hiç büyümeyeceğim ama önemli olan şimdi.. Mücadeleye devam edeceğiz..Sokak Nöbetçileri 3 Pdf Yandex İndir

Mezarlıklar toprak değil, acı ve gözyaşı kokuyordu. Çocuk mezarlarının olduğu yere ise hayal mezarlığı denilmeliydi. Çünkü hayatını ve hayallerini yaşamamış birçok çocuk toprağın altında çürürken, yaşamaması gereken bir çok insan nefes alıyordu.

Herşeyin düzenlediği yeniden bir araya gelindiği, serinin üçüncü kitabı. Herşey aşıldı ve son savaşlar verildi. “Aşkın ve kardeşin arasında kalsaydın, hangisini seçerdin?” “Bir ailenin sevgisine muhtaç olarak büyüdüm. Aşktan vazgeçebilirim ama kardeşimden asla.”
Konuşabilir miyiz diyeceksin galiba? Hayır, biraz daha konuşsana. Ne? Biraz daha konuş, istediğini anlat, istersen polisi ara ama şuan susma. Neden? Çünkü sesini özledim. Konuşmanı, konuşurken gözlerini kaçırıp dudaklarını ısırmanı, gülümserken gözlerinin kısılmasını ve kaşlarını havaya kaldırdığında çocuksu bakışlarını. Sesini özledim Helin, konuşmanı hatta bakışlarını bile. Kokun bana yaşadığımı hissettiriyor, derdim, hayır, sesin bakışların bile bana yaşadığımı hissettiriyormuş. Bunlar olmadığında ölmüş gibi hissettim, bana biraz yaşadığımı hissettir.

Sokak Nöbetçileri 3 Pdf Kitap ücretsiz indir

 
İlgili Yazılar