Erkeklerin Yeri

Sırtımdaki Ruh İzi Pdf İndir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. Sırtımdaki Ruh İzi Pdf İndir

Sırtımdaki Ruh İzi Pdf İndir

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
185 0

Sırtımdaki Ruh İzi Pdf Kitap İndir
Sırtımdaki Ruh İzi Pdf indir Bülent Demircioğlu linkini ve Sırtımdaki Ruh İzi pdf oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır. Sırtımdaki Ruh İzi Pdf ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.

Sırtımdaki Ruh İzi Pdf Oku

“Ben hayatın sırrıyım, hayatın sırrı insandır.
” İnsanoğlu olarak yüzyıllardır bir yandan yaşamın sırrını ararken, diğer yandan bu yolculukta hem kendimizi hem de herkesi kandırdık.
Farkında olmadan kaderimize katkıda bulunduk ve bunu sır olarak saklayarak bir ilmek daha attık.
Yalan ve sır aynıdır ama sırrın olduğu yerde yalan vardır, yalanın olduğu yerde sır vardır ve bu sırlar bizi hasta eder.
Hayatın sırrı insanlara aittir ama bize kendimiz hakkında bilgi veren her şeyi biz görmedik, duymadık ve bilmiyoruz.
İnsanların sırları hayatlarını belirlerken biz hastalanıyoruz, bunun kader olduğunu düşünüyoruz, hayat olduğunu düşünüyoruz, değişmez olduğunu düşünüyoruz.
Eğleniyorsanız, HAYATIN tadını çıkarıyorsanız kapıyı çalın ve içeri girin.
Kendinle yüzleş.
Çünkü hayatının sırrını ve anahtarını elinde tutuyorsun.
HAYATIN SIRRI SİZSİNİZ.
– Hanife Deniz Yıldız

Sırtımdaki Ruh İzi Pdf Yandex İndir

Sırtımdaki Ruh İzi Pdf Kitap Hakkında

“Hayatın Sırrı: Kendi Varlığını Keşfetme Yolculuğu”

Hanife Deniz Yıldız’ın ifade ettiği gibi, “Ben hayatın sırrıyım, hayatın sırrı insan.” Bu söz, insanoğlunun uzun yıllardır hayatın sırrını arayışının ve bu arayışta sıkça kendisine ve çevresine yalanlar söylemenin bir yansımasıdır. Yıllarca bilmeden, kendi kader örgüsüne yalanlar ekleyerek, sırrı saklamışız. Ancak unutulmamalıdır ki, yalan ve sır aslında aynı gerçeği yansıtır; sırların olduğu yerde yalan, yalanın olduğu yerde sır vardır ve bu durum bizi hastalandırabilir.

Gerçek sırrın, hayatın sırrının insan olduğunu keşfetmek, aslında her şeyin bize kendimizi anlatmak için var olduğunu anlamakla mümkündür. Ancak bu bilinci kazanmak için kendimizle yüzleşmeye hazır olmalıyız. Kaderimizi yanlış anlamış, hayatı değişmez ve hastalıklı bir süreç olarak algılamışız. Oysa gerçek sırrın, hayatın değerini bilmekle ve kendi varlığımızın kıymetini keşfetmekle ilgili olduğunu fark etmek, içsel bir aydınlanmanın başlangıcı olabilir.

Eğer hayatının sırrını ve anahtarını keşfetmek istiyorsan, kendinle yüzleşme vakti geldi demektir. Çünkü, Hanife Deniz Yıldız’ın da ifade ettiği gibi, “SEN HAYATIN SIRRISIN.” Bu yolculuk, kendi içine doğru bir keşif gezisi olacak ve gerçek sırrın, hayatın ta kendisi olduğunu fark edeceksin. İçindeki gücü bul ve kapıyı çal, çünkü hayatın sırrı senin içinde gizli.
İlgili Yazılar