Erkeklerin Yeri

Ötanazi okulu 4 Pdf İndir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. Ötanazi okulu 4 Pdf İndir

Ötanazi okulu 4 Pdf İndir

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
263 0

Ötanazi okulu 4 Pdf indir maral atmaca linkini ve Ötanazi okulu 4 pdf oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır. Ötanazi okulu 4 Pdf ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.Ötanazi Okulu 4 Pdf Kitap İndir

SON ADIM SADECE KENDİNİZE GETİRİN.
YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLACAK
BU ADIM YA DA ÖL…
SON ADIM,
SON SAVAŞ
VE SON BİR DİRENİŞ.

Tarihin en karanlık ve en tehlikeli savaşıyla karşı karşıya kalan ötenazi okulu hangi tarafı tutacak? Bu bir başkaldırı değil, bir başkaldırı; devrim ya da darbe yok, artık onların hayatı bu. Tutsaklar, ilk kez olmasa da yıllarca iktidara geldiklerinde birbirlerine güvenmekten başka çareleri kalmamıştı. Artık vazgeçmek için çok geç, çünkü geriye sadece ölüm kalıyor.

Uzun yıllarını ötenazi okulunda geçiren Yeşil, kendini olağanüstü bir durumun içinde bulduğunda, artık endişelenecek tek şeyin zayıf kalbi olmadığını fark etti. Sevdiği adam başta olmak üzere serumun etkisi altındaki herkes büyük bir değişim yaşamıştır. Acımasız, kontrolden çıkmış ve çılgın duygularla hareket eden yeni düşmanlarla karşı karşıya kalırlar. Green ve arkadaşları için zaman daralıyor, harcadıkları her saniye onlar için yeni bir yıkımın başlangıcı oluyor. Tehlike ve gizemle dolu ötenazi okulu, serinin son kitabıyla tüm sırların kapılarını aralıyor.
İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir