Erkeklerin Yeri

mesaj- novus 2 pdf indir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. Mesaj – Novus 2 Pdf İndir

Mesaj – Novus 2 Pdf İndir

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
138 0

Mesaj – Novus 2 Pdf indir Erhan Kolbaşı linkini ve Mesaj – Novus 2 pdf oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır. Mesaj – Novus 2 Pdf ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.Mesaj – Novus 2 Pdf Kitap İndir

Anadolu halkına yukarıdan bir mesaj var.

İlk Novus kitabında olduğu gibi, iletişim kutusunun hatırlamadığımız ve hala hafıza kutusunda kilitli olan kısımlarını ortaya çıkarmayı taahhüt ediyoruz. Mesaj – Novus 2 Pdf

Ancak akış bizi her şeyin neredeyse kontrolümüz dışında olduğu bir noktaya getirdi.

Sanki seanslar sırasında sihirli bir el çarkı çeviriyor ve bilinçaltı çalışmaya katılan deneklerin dikkatleri sürekli olarak Anadolu’ya, Mustafa Kemal Atatürk’e ve yakın gelecekte ortaya çıkacak ve ortaya çıkacak yeni lidere yöneliyordu. güç. teker. birleşik, birleştirici, öğretici ve güçlü bilincin bu bayrağı üzerinde.

Temas halinde olanların ağzından çıkan olağan ifadeler sanki bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor:

“Bu mesajı kamuoyuna duyuralım!” »

Elde edilen veriler ile aktarılan mesaj arasındaki benzerlik dikkat çekicidir. Bu ileriye dönük açıklamaların gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ve nasıl gerçekleşeceğini zaman gösterecek.

Manevi sistemin kendi planı vardır. Bu üstün mekanizmanın güçlü eli, birbirine bağlı parçalarıyla birlikte yeryüzüne uzanır ve gerektiğinde gereğini yapar.

Mesaj – Novus II bir dilek kitabı değildir. Anadolu insanına yönelik bir mesajdır, bir bilgi aktarımıdır, güncel olaylara ilişkin bir kitaptır. Yol ve hedef bellidir. Kitabın içeriği gayet açıklayıcı.

Yolumuz açık olsun.

Mesaj – Novus 2 Pdf Yandex İndirİlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir