Erkeklerin Yeri

La Boheme Ne Demek?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Blog
  4. »
  5. La Boheme Ne Demek? Fransızca La Bohème Ne Demek?

La Boheme Ne Demek? Fransızca La Bohème Ne Demek?

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
632 0

La Boheme ne demek? Fransızca La Bohème ne demek? İsimli bu makalemizde sizlere bu kelimenin Türkçe ne anlama geldiğinden bahsedeceğiz. Hazırsanız başlayalım.

La Boheme Ne Demek?

La Bohème aslında Fransızca bir kelime olup Türkçe’de ise bohem demektir. Söz konusu bohem kavramı özellikle giyim alanınca çokça duyulan bir kelimedir.

La Boheme Ne Demek?

Bohem yaşam tarzının her geçen gün popülerleşmesiyle birlikte insanlar bu kavrama ait kelimelerin ne anlama geldiğini merak edebiliyor. Sadece buradaki Fransızca kelimenin anlamı ile bitmiyor. Aynı adı taşıyan bir opera ve yine bir şarkı bulunmaktadır. Tabi ki de bu yazımızda sadece kelimenin Türkçe anlamının ne olduğuna dair bilgi vermek istediğimiz için belki de ilerde farklı bir makalemizde bahsettiğimiz opera veya şarkıdan bahsedebiliriz.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Bohem Ne Demek?

Web sitemizde hemen her konuda bilgi içeren makaleler yayınlamayı düşünüyoruz. Lütfen sitemize gezinerek bugüne kadar paylaşmış olduğumuz makalelerimize göz atınız.

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Daha fazla bilgi için farklı kaynaklara da başvurunuz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir