Erkeklerin Yeri

İncinmişsin Melis Bozkurt Pdf İndir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. İncinmişsin Melis Bozkurt Pdf İndir

İncinmişsin Melis Bozkurt Pdf İndir

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
183 0

İncinmişsin Melis Bozkurt Pdf Kitap İndir
İncinmişsin Pdf indir linkini ve İncinmişsin pdf oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır. İncinmişsin Pdf ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.

İncinmişsin Melis Bozkurt Pdf Oku

BELKİ SORUN BENDE DEĞİL SENDE Kalbini sevmeyi bilmeyen ellere emanet ettin diye herkesi aynı sanma.
İncinmekten ve yeni kararlar almaktan, yeniden başlamaktan ve yeni bir düzen kurmaktan korkmayın.
Önemsiz insanlara karşı nazik olduğunuz için kendinizi suçlamayın.
Arzularınızı, hedeflerinizi, kararlarınızı ve hayallerinizi ön planda tuttuğunuz için kendinize kızmayın.
Kendinizi soğuk, kibirli veya antisosyal hissetmeyin çünkü sevginizi, enerjinizi ve zamanınızı yalnızca layık olduğunu bildiğiniz kişilere verirsiniz.
Kendinize zaman ayırmayı ve bunun tadını çıkarmayı seçtiğiniz için yalnız olduğunuzu düşünmeyin.
Unutmayın, kontrol sizde.
Hikayeler aynı olsa da bu sefer sonu farklı olacak.
Çünkü bu sefer incinmeyeceksin, güven bana.

İncinmişsin Melis Bozkurt Pdf Yandex İndir

İncinmişsin Melis Bozkurt Pdf Kitap hakkında

“Yeni Başlangıçlar ve Kontrol: Kendine Güvenin Yolculuğu”

Yaşamın karmaşık dansında, bazen ilişkilerde ve duygusal bağlarda sorunlar yaşanabilir. “Belki de sorun bende değil, sende” düşüncesiyle başladığın bu yolculukta, sevgiyi anlamayan ellere kalbini emanet etme kararı almış olabilirsin. Ancak unutmaman gereken bir gerçek var: Herkes farklıdır.

Sevdiklerine iyilik yaparken incinmekten korkup, yeni kararlar almak ve hayatına yeni bir yön vermek cesaret isteyen bir adımdır. Bu süreçte kötü niyetli insanlara iyilik yaptığın için kendini suçlamamalısın. İsteklerini, hedeflerini, kararlarını ve hayallerini önceliğin yapmışsan, bu senin gücünü gösterir ve kendine kızmaman gerekir.

Sevgini, enerjini ve zamanını sadece gerçek değer katacak insanlara sunmak, soğuk ya da asosyal olmanı gerektirmez. Bu, kendine değer vermenin ve sahip olduğun kaynakları doğru yerlere yönlendirmenin bir işaretidir.

Eğer kendinle vakit geçirmeyi tercih ediyorsan ve bu senin için anlam taşıyorsa, yalnızlık bir zenginlik kaynağı olabilir. Bu, kendi içsel dünyana odaklanma ve gelişimine zaman ayırma şansıdır.

Kontrolünün sende olduğunu hatırla. Bu makalede anlatılan hikayeler benzer olabilir, ancak bu sefer sonu farklı olacak. Kendine güven, yeni başlangıçlarla dolu bir yolculuğun kapılarını aralayacak. Çünkü bu kez incinmeyecek, güven bana.İlgili Yazılar