Erkeklerin Yeri

İlişki Dansı Pdf İndir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. İlişki Dansı Pdf İndir

İlişki Dansı Pdf İndir

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
40 0
İlişki Dansı Pdf indir İlknur Yılmaz linkini ve İlişki Dansı pdf oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır. İlişki Dansı Pdf ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.

İlişki Dansı Pdf Kitap İndir
“Kendinizi tanımadan, nasıl bir insan olduğunuzu bilmeden girdiğiniz her ilişki, bir tesadüfler dünyasına adım atmaktır.”
Klinik psikolog İlknur Yılmaz, insan ilişkilerinin karmaşık koreografisini ilişkilerin dansında ele alıyor. Okuyuculara, 25 yıllık mesleki yaşamları boyunca edindikleri deneyim ve gözlemleri kullanarak ilişkilerini daha derinlemesine inceleme fırsatı sunuyor.
Romantik ilişkilerin dinamiklerinin yanı sıra toplumsal normlar ve aile beklentilerinin de incelendiği kitapta, evlilik ve ilişkiler sisteminde dengenin nasıl sağlanacağı, sınırların nasıl korunacağı soruları da ele alınıyor. Bağımlı, obsesif, borderline ve narsist kişilik tipleri terapi odasında gerçek hayattan örneklerle incelenecek ve bu kişiliklere sahip kişilerle kurulan ilişkilere dair önemli bilgiler sunulacaktır.
Herkes “ben”, “biz” ve “onlar” arasında dengenin kurulduğu sağlıklı ve huzurlu ilişkiler kurabilir. Kendi dansını keşfetmeye cesaret edenlerin İlişkisel Danstan öğrenecekleri çok şey olacak.
İlgili Yazılar