Erkeklerin Yeri

Eve Dönüş Pdf İndir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. Eve Dönüş Pdf İndir Tan Taşçı

Eve Dönüş Pdf İndir Tan Taşçı

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
159 0

Eve Dönüş Pdf indir Tan Taşçı linkini ve Eve Dönüş pdf oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır. Eve Dönüş Pdf ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.

Eve Dönüş Pdf İndir Tan Taşçı

Uzun zamandır devam eden, ancak yeni farkına vardığınız bir serüvenden bahsetmek istiyorum. Bu yolculuk, hepimizin ortak kaderini paylaştığı bir deneyimdir. Belki de bu yüzden birbirimize yakın hissediyoruz; sanki aynı otobüste seyahat eden yolcular gibi, mola noktasında tanıdık yüzlerle karşılaşmak ve aynı adrese gitmek gibi.

Samimiyetimiz ve ortak umudumuz, bu yolculuğun gerçek sebebini oluşturuyor. Başını ve sonunu kestiremediğimiz bu yolculukta, kendimizi tam ortasında buluyoruz ve tek bildiğimiz şey, hızla bir yöne doğru ilerliyor oluşumuz. Ben bu yerin adını “EV” koydum.

Kitap, bu gizemli yolculuğu ve eve dönüşü konu alıyor. Tan Taşçı ve Ezgi Durmuş’un kaleminden çıkan bu eser, Destek Yayınları tarafından sunuluyor. 112 sayfalık kitap, 13,5 x 19,5 cm ebatlarında ve 2. hamur kalitesinde basılmış. İlk baskısı 2024 yılında yapılan kitap, dilimizdeki zengin anlatımıyla okuyuculara sesleniyor. “Eve Dönüş,” içinde bulunduğumuz bilinmezliği keşfetme arayışını ve bu serüvenin neden evimize dönüşle bağlantılı olduğunu ele alıyor.

Tanıtım bülteninden alınan bilgilerle, “Eve Dönüş,” bilinmeyenin derinliklerine doğru bir keşif vaat ediyor. Bu kitap, içsel bir yolculuğa davet ediyor ve evin sıcaklığını bulma umuduyla, bilinmeyene doğru cesurca adım atmaya teşvik ediyor.

Eve Dönüş Pdf Yandex İndir

İlgili Yazılar