Erkeklerin Yeri

Erkekleri Yerle Bir Eden 4 Cümle
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Blog
  4. »
  5. Erkekleri Yerle Bir Eden 4 Cümle

Erkekleri Yerle Bir Eden 4 Cümle

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
523 0

Erkekleri yerle bir eden 4 cümle, daha önce Youtube isimli platformda Adil Yıldırım‘ın yayınlamış olduğu bir videodan dolayı merak konusu olan cümlelerdir. Bundan tam 4 yıl önce paylaşmış olduğu videodaki cümlelere dair bilgiler aşağıdadır. Lütfen düşüncelerinizi yorum kısmında belirtiniz.

Erkekleri Yerle Bir Eden 4 Cümle

 

Erkekleri Yerle Bir Eden 4 Cümle

Öğrendiğimiz kadarıyla 4 yıl önce Adil Yıldırım‘ın kendisine ait Youtube kanalı üzerinden ”ERKEKLERİ YERLE BİR EDEN DÖRT SİHİRLİ FLÖRT CÜMLESİNİ AÇIKLIYORUM” isimli bir video yayınlaması üzerine insanların da doğal olarak merak ettiği dört sihirli flört cümlesi şu şekildedir;

  1. Soru : Seni doyurmamı ister misin?
  2. Soru : Sana masaj yapmamı ister misin? (Canım)
  3. Soru : Biliyor musun? Sana böyle uzun süre bakabilirim.
  4. Soru : Biliyor musun? Daha yeni parfümümü değiştirdim koklamak ister misin?

Gördüğünüz üzere cümleler soru kalıpları halinde bu şekilde. Peki bizce bu soru kalıpları erkekler üzerinde nasıl bir etki bırakıyor? Gelin hep birlikte soruların etkilerini inceleyelim.

(Buradaki etkiler hakkında birçok farklı yorum yapılabilir. Bize göre bu şekilde biçiminde yazdığımızı unutmayınız.) (Ayrıca Adil Yıldırım’ın ilgili videosunu da link gömme biçiminde paylaşmış olacağız kendisinin de düşüncelerini dinlemek isteyebilirsiniz.)

Seni Doyurmamı İster Misin?

Bu soru kalıbı ilk duyulduğunda kimi insan tarafından cinsel ilişki anlamında kimi insan tarafından da yemek yemek anlamında yorumlanabilir. Biz burada her iki anlamda da erkekler üzerindeki etkileri bakımından yorumlama yağacağız.

Öncelikle yemek yemek tüm canlılarda olduğu gibi insanlarda rahatlatıcı bir etkiye sahip. Doğal olarak bir erkek bu cümleyi duyduğu zaman; özellikle de yorgunsa şayet direkt yumuşayacaktır. Kadınlar açlık konusunda erkeklerden ne kadar daha fazla hassastır bilmiyoruz. Ancak erkeklerin açlıkla ilgili süregelen davranışlarından sanıyoruz ki çok hassas olduklarını anlamışsınızdır.

Cinsel ilişki konusu ise tabi ki de neredeyse yemek yemek kadar erkekler üzerinde etkiye sahiptir. Bir erkeğin karnı açken belki önceliği yemeğe vermesini herkes doğal karşılar ancak sanıyoruz ki karnı tok bir erkeğin cinsellik söz konusu olunca gözünün başka bir şey görmeyeceği neredeyse herkes tarafından biliniyor.

Kısacası yukarıdaki her iki anlamda da bu cümlenin erkeği yerle bir etme ihtimali yüksektir diyebiliriz.

Sana Masaj Yapmamı İster Misin? (Canım)

Bu soru ile ilgili umuyoruz ki pek de bir şey anlatmaya gerek yok. Hatta şöyle bir soru soralım; hangi erkek masaja hayır der ki?

Bu soruya cevap bulabilir misiniz? Hangi erkek…? Neredeyse iddia dahi edebilecek kadar dünyadaki tüm erkeklerin masaja hayır demeyeceğini biliyoruz.

Bu konuda bizden farklı düşünüyorsanız şayet lütfen yorum kısmında belirtiniz.

Biliyor Musun? Sana Böyle Uzun Süre Bakabilirim.

Bu soru ve cümlenin etkisinin ilk iki soru kadar etkili olmadığını düşünüyoruz. Ancak ilk iki sorudan sonra eğer ki erkeği yerle bir edecek cümle arıyorsanız şayet yerinde ve kullanılabilir bir cümle olduğunu söylemek isteriz.

Her ne kadar bazı erkekler böyle bir soruya (kimilerince odun gibi) ters bir cevap verebilecek olsa da sanırım ilgili soru ve cümlenin romantik bir yaklaşım sergilemek ve etkili olmak konusunda gayet iyi olduğunu düşünmekteyiz. Hatta o an için erkeğin ne düşüneceğini bilemez bir halde şaşırarak teslim olmasına bir miktar sebep olabilir. İsterseniz deneyiniz.

Bu makaledeki cümleleri daha önce kullandıysanız lütfen aşağıda belirtiniz.

Biliyor Musun? Daha Yeni Parfümümü Değiştirdim Koklamak İster Misin?

Yine ilk iki soru kadar etkili olmayacağını düşündüğümüz ancak üçüncü ile rahatlıkla kapışabilecek bir bir soru daha…

Bu soruyu sormanız halinde erkeğin o ana kadar sizinle ilgili bir detayı fark etmediyse şayet; farkına varmasını sağlayabilirsiniz.

Bir diğer hususta erkeğin o an için kafasında ne vardır bilemeyiz tabi ki de ancak dikkatini size ve eğer ki parfümünüze güveniyorsanız, kokunuza çekmiş olursunuz. Olası bir kokuyu beğenme veya dikkatini size vermesi durumunda teslim olabilir. Bu konuda deneme yapmadan bir şey söyleyemeyiz ancak size dair izlenimleri konusunda pozitif durumlar söz konusu olabilir diye düşünmekteyiz.

Kısacası yukarıdaki 4 cümle de (soru da) gayet etkili ve özellikle ilk ikisinin kesinlikle etkili olacağını düşünmekteyiz. Umarız bundan sonraki süreçte hem kadın hem de erkek adına birlikte güzel bir ilişkiniz olur. Temennimiz bu şekilde.

Bu video ise makalemizin başında da belirttiğimiz gibi Adil Yıldırım’ın Youtube kanalında paylaşmış olduğu video. Dilerseniz bir de Adil Yıldırım’ın erkeği yerle bir eden 4 flört cümlesi ile ilgili düşüncelerini dinleyiniz.

Adil Yıldırım’dan erkekleri yerle bir eden 4 sihirli cümle

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Bohem Ne Demek?

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Daha detaylı bir araştırma yapabilmek adına farklı kaynaklara da başvurunuz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir