Erkeklerin Yeri

Dördüncü Kanat Pdf İndir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. Dördüncü Kanat Pdf İndir

Dördüncü Kanat Pdf İndir

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
340 0

Dördüncü Kanat Pdf indir linkini ve Dördüncü Kanat pdf oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır. Dördüncü Kanat Pdf ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.

Dördüncü Kanat Pdf İndir
New York Times’ın en çok satan yazarı Rebecca Yarros’un yazdığı Dragon Knight Savaş Akademisi’nin ayrıcalıklı ve acımasız dünyasına hoş geldiniz!
Kitaplarla tarih arasında sakin bir hayat süren yirmi yaşındaki Violet Sorrengail, Sekreterlik Şirketi’ne katılmalıdır.
Ancak general – aynı zamanda sertliğiyle de tanınan annesi – Navarre’ın elitlerinden biri: bir ejderha binicisi olmak için yüzlerce adayın arasına katılmasını emreder.
Ama herkesten daha küçük ve daha kırılgan olduğunuzda, ölüm yalnızca bir zaman meselesidir.
.
.
çünkü ejderhalar “kırılgan” insanlarla bağ kurmazlar.
Onları küle çevirdiler.
Binmeye istekli ejderhaların sayısı aday sayısından az olduğundan çoğu aday, başarı şanslarını artırmak için Violet’i öldürmeye hazırdır.
Diğerleri, Riders Şirketi’nin en güçlü ve en acımasız kanat lideri Xaden Riorson gibi, sırf annesinin kızı olduğu için onu öldürmek istiyor.
Violet bir sonraki gün doğumunu görmek için tüm aklını kullanmalıdır.
Öte yandan dışarıdaki savaş giderek şiddetleniyor, krallığın korunan alanları birer birer yok ediliyor ve ölü sayısı artıyor.
Daha da kötüsü Violet, bu örgütün liderlerinin korkunç bir sır sakladığından şüpheleniyor.
Arkadaşlar, düşmanlar, sevgililer.
.
.
Basgiath Dövüş Akademisi’ndeki herkesin saklayacak bir şeyi vardır çünkü bu akademiye girdikten sonra yalnızca iki çıkış yolu vardır: iyi yol, kariyer ya da ölüm.

Dördüncü Kanat Pdf Yandex İndir

İlgili Yazılar