Erkeklerin Yeri

Bırak Pdf İndir Mert Başaran
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. Bırak Pdf İndir Mert Başaran

Bırak Pdf İndir Mert Başaran

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
42 0

Bırak Pdf İndir Mert Başaran linkini ve Bırak pdf oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır.  Bırak Pdf ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.Bırak Pdf Kitap İndir Mert Başaran

Bırak Pdf kitap İndir Kredi kartı ekstrenize en son ne zaman baktınız??
Yoksa ekstrenize bakmak en büyük kabuslarınızdan biri mi??
Nakit parayla en son satın aldığınız şey neydi?? Nasıl hissediyorsun??
Para verirken eliniz titriyor mu??
En büyük hayaliniz nedir?? Bahçeli bir ev mi?? Bot?? Lüks araba??
Peki bu rüyanın sana ait olduğundan emin misin??
Neden başkasının hayalini alıp giymek istemiyorsunuz??
Psikolog değilim ama çok net bildiğim bir şey var:
Parayla ilişkimiz inanılmaz derecede duygusal!! Aslında para harcamamızın temel nedeni duygularımızdır.. Eksiklik ve değersizlik duygularımız.. Ama kendimize karşı çok katı olmayalım.. Bu sistem o kadar iyi tasarlanmış ki, göz açıp kapayıncaya kadar cebimizden para çekebiliyor.. Biraz sıkıldım ne yapayım, neden o kadar harcamıyorum?? Biz de bahanelere başvurup bu sisteme tüketim toplumu diyoruz..
Sistem her şeyi mutluluk, güzellik, seks, karizma ve gençlik vaatleriyle paketleyerek bize satıyor.. Önce bir yoksunluk hissi yaratıyor, sonra temassız alışverişin kolay bip sesiyle o eksikliği dolduracak bir şeyle baş başa bırakıyor bizi..
Sonunda ne olursa olsun başımıza gelir.. Ek hesapla yaşıyoruz, maaşımızı görmeden kredi kartına yatırıyoruz, dolandırıcı görüyormuşuz gibi açıklama yapmaktan korkuyoruz, sanki teknedeki köleler her sabah sırtına kırbaçla göreve çağrılıyormuş gibi hissediyoruz.. alarmı duyduğumuzda..
Ama artık bu kitabı aldığınıza göre değişiklik zamanı geldi!! Bu kitapla size paranın gerçekte ne olduğunu anlatacağım.. Aslında ne yapıyor?? Duygularınıza göre nasıl hareket ettiğiniz.. Ne yaparsak büyüyor, hiçbir şey yapmazsak eriyor..
Önce harcayarak nasıl para kazanılacağını, sonra doğru yatırımlarla nasıl zengin olunacağını öğreteceğim..
Zenginlerin hep bildiği, nesillerdir uyguladığı çok basit kuralları anlatacağım..
Ki zenginliğin bir bakış açısı, bir zihin yapısı olduğunu kavrayalım..
Dediklerimi yaparsanız zengin olacağınızı garanti ederim..

İlgili Yazılar