Erkeklerin Yeri

Ben Amir - Savaşın Unutulan Çocuğu Pdf İndir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Pdf İndir
  4. »
  5. Ben Amir – Savaşın Unutulan Çocuğu Pdf İndir

Ben Amir – Savaşın Unutulan Çocuğu Pdf İndir

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
18 0

Ben Amir – Savaşın Unutulan Çocuğu Pdf indir linkini ve Ben Amir – Savaşın Unutulan Çocuğu pdf oku linkini siz Değerli erkeklerinyeri.com ziyaretçileri için sitemize ekledik. Sitemizden istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilmektesiniz . Kitaplar Tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır. Ben Amir – Savaşın Unutulan Çocuğu Pdf ücretsiz indir BU pdf’leri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle cihazından silmeleri gerekmektedir.
Ben Amir – Savaşın Unutulan Çocuğu Pdf İndir

“Seni ben doğurdum” diye devam etti, “ama hiç doğurmamışsın gibi davranıyorum.. Sanki hiç benim olmadın çünkü alnımdaki kara lekesin sen!!
Bir anda tüylerim diken diken oldu..
“Hayır,” diye bağırdım, “hayır.. ben karanlık bir nokta değilim.. Ben bir pislik değilim.. Ben bir lanet değilim.. Ben bir pislik değilim.. Ben sadece yaralı bir insanım.. Ben sadece ruhu yaralı bir insanım.. “Tıpkı senin gibi anne..”
Yüzbinlerce insanın katledildiği Bosna Savaşı’nın en büyük mağdurları onlardı.. Uğradıkları işkenceyi, tecavüzü unutamıyorlar.. İsteseler de onu unutamazlardı.. “Tecavüz kampları” olarak bilinen yerlerde hamile kalmaya zorlanıyorlardı.. Binlerce çocuk böyle doğdu: 4..444 “görünmeyen” ve “unutulmuş” çocuk… Savaşın ve soykırımın ağır yükünü taşıyan çocuklar… Her yerde olduklarında bile varlığı bilinmeyen, yüreği yaralı ruhlu çocuklar.. ..
Sinan Akyüz, İncir Kuşları ve Meyra’nın yazarı ‘nın bu kez Bosna Savaşı sonrasında yaşananları anlatan son romanı:
Ben, Emir, savaşta unutulan çocuk..

Ben Amir – Savaşın Unutulan Çocuğu Pdf Ücretsiz İndir

 
İlgili Yazılar