Erkeklerin Yeri

Beaulis Glide It Eyeliner 100 Black Kullananlar
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Blog
  4. »
  5. Beaulis Glide It Eyeliner 100 Black Kullananlar

Beaulis Glide It Eyeliner 100 Black Kullananlar

Erkeklerin Yeri Erkeklerin Yeri -
166 0

Beaulis Glide It Eyeliner 100 Black Kullananlar, göz makyajınızda hem ince hem de kalın çizgiler oluşturmanıza olanak tanıyan ince uçlu tasarımıyla kalem eyeliner serisinin imza ürünlerinden biridir.
Ergonomik tasarım, kullanıcının kontrolü için bir sap sağlar, böylece ince uç, uygulama sırasında göz kapakları üzerinde kolayca kayar ve mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.
Beaulis’in Glide It Eyeliner’ı, uzun süreli kullanım için çizilmez ve suya dayanıklı olma avantajına sahiptir.
Yüksek pigmentli eyeliner bulaşmayan, dağılmayan veya erimeyen formülüyle anında etki yaratan ürünlerden biridir.
Göz makyajınızda farklı eyelinerları denemenize olanak sağlayan Beaulis, dayanıklılık açısından ideal bir performansa sahip.
Gündüz ve gece makyajında ​​etkileyici sonuçlara ulaşmaya yardımcı olur.
Uzun süreli etkisi, keyifli uygulaması, yoğun pigmentasyonu ve hızlı kuruma özelliğiyle beklentilerinizi tam olarak karşılıyor.Beaulis Glide It Eyeliner 100 Black Yorumları

Trendyol’daki yorumları incelediğimizde 4.6 Yıldız puanına sahiptir. 93055 Adet favori almış olup Eyeliner kategorisinde en çok ziyaret edilen 10. ürün konumundadır.

Beaulis eyeliner suya dayanıklı mı?

Suya dayanıklıdır, bulaşmaya karşı dayanıklıdır ve çabuk kurur, böylece çeşitli makyaj stilleri için kolaylıkla kullanılabilir.Beaulis eyeliner kalıcı mı?

Göz makyajınızda farklı eyelinerları denemenize olanak sağlayan Beaulis, dayanıklılık açısından ideal performansa sahip.
Gündüz ve gece makyajında ​​etkileyici sonuçlara ulaşmaya yardımcı olur.
Uzun süreli etkisi, keyifli uygulaması, yoğun pigmentasyonu ve hızlı kuruma özelliğiyle beklentilerinizi tam olarak karşılıyor.

 

İlgili Yazılar